نوشته شده در 23 October 2018 / توسط admin
اسپلیپ و کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال
5 | از 2 رای

شرکت سازنده ی کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال در جهت راهنمایی وآشنایی بیشتر مشتریان ،به بیان یک سری از ویژگی ها و مشخصات ویژه ی این سیستم سرمایشی پرداخته است .این ویژگی های تکمیلی باعث شده تا این سیستم سرمایشی از دیگر سیستم های حرارتی وبرودتی قابل تمایز باشد. اسپلیت و کولرگازی دیواری ASGS12LECA  مدل ۱۲۰۰۰ و رده ی A ساخت کشور چین، دارای گارانتی ۲۴ماهه،همچنین گارانتی ۶۰ماهه برای کمپرسور، خدمات پس از فروش،نصب و ارسال رایگان و…می باشد .

کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال

از مشخصات ویژه ی این اسپلیت وجود سیستم برق پیشرفته کولر است که علاوه بر صرفه جویی درمصرف برق ،دمای اتاق راطوری تنظیم می کند که از ۱۰درجه سانتی گراد فراتر نرود .درواقع سیستم کنترل کننده ی اینورتر  با تغییر سرعت کمپرسور براساس فشار داخل اتاق دمای اتاق رابه حالت مطلوب نگه می دارد و از تلف شدن انرژی جلوگیری می کند .

علاوه بر این ها ،درکمترین زمان ممکنه دمای اتاق رابه ظرفیت مطلوب می رساند و با به کار گیری  میکروکامپیوتر، انتقال جریان هوا به طور صحیح و موثر ، ثبات دمایی و تهویه ی هوا ، شرایط را برای خواب شبانه فراهم می آورد .

پره های کولر ثابت نیستند و به سمت بالا و پایین در حرکت اند.درصورت قطع و وصل شدن مجدد برق اسپلیت به طور خودکار شروع به کار می کند .تایمر خواب، تنظیم دمای  فضا به صورت خودکار ،مجهز به سیستم کاهش صدای پنل خارجی ،تنظیم سرعت کمپرسور ، ریموت کنترل بی سیم ،دارای چراغ فیلتر به منظور بیان زمان تمیز کردن ،قابل شستشو بودن پنل و ….در سیستم اسپلیت اعمال شده است .

ویژگی های کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال

از ویژگی بارز تعبیه شده در این سیستم سرمایشی وجود فیلترهای یون بوز دایی و عصاره ی سیب است که به وسیله ی اکسیداسیون و کاهش اثرات یون های تولید شده توسط سرامیک دارای ذرات بسیار ریز، از طریق تجزیه شدید بوهای جذب شده ،عمل بوزدایی را انجام می دهد و همچنین با کمک عنصر اسیدفنیک موجود درعصاره ی سیب والکتریسیته ساکن فیلتر، ذراتی همچون جانوران ریز مضر،تخم قارچ غیر قابل مشاهده و ذرات گرد و غبار موجود درفضا را کنترل کرده و از رشد آن ها جلوگیری می کند.

از مشخصات تکمیلی اجزای کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال ، نصب کولر تا ارتفاع ۷/۲ متراز سقف می باشد و BTU 12000 برای متراژهایی با ۳۰متر مربع و BTU18000 مناسب  برای فضاهایی تا۴۵ متر مربع  وBTU24000 مناسب برای فضاهایی تا۶۰متر مربع و BTVU30000 مناسب برای فضاهایی تا ۷۵ متر مربع قابل اجرا است.

خرید کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال از بانه

در صورتی که قصد خرید کولر گازی از بانه و اطلاع از قیمت روز کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال در بانه را دارید ، میتوانید همین حالا با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید .

One response to “اسپلیپ و کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال”

  1. سلام
    ممنون بابت سایت خوبتون لطفا اگه امکان داره سایر لوازم خانگی مثل تلویزیون و لباسشویی و ظرفشویی رو داخل سایتتون معرفی کنی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تماس با ما » ۰۹۱۸۵۳۳۳۲۶۶