نوشته شده در 10 January 2018 / توسط admin
کولر گازی تقلبی و ارزان
3 | از 2 رای

کولر گازی تقلبی و ارزان و راز قیمت پایین آنها

در این مطلب ما انواع کولر گازی تقلبی و ارزان را به شما معرفی می کنیم و راز اصلی قیمت پایین آن ها رابه شما خواهیم گفت.

با خراب شدن اوضاع اقتصادی چندین سال است که مردم به دنبال خرید لوازم ارزان قیمت می باشند و مکان هایی برای عرضه ی همین محصولات در کشور رونق گرفته است و عموما محصولاتی ارزان تر از شهرستان ها به فروش می رسد. البته باید گفت که غالبا این مراکز در نقاط مرزی کشور می باشند و سعی می کنند برند های مطرحی را که در کشور موجود است و با کیفیت آن ها مردم آشنایی دارند را با قیمتی بسیار پایین تر به فروش برسانند .

ما قصد داریم در این آموزش دلیل اینکه چرا بعضی از محصولات در حوزه ی لوازم خانگی مخصوصا وسیله ای مثل کولر گازی نسبت به موارد مشابه قیمت پایین تری دارند را شرح دهیم و بگوییم به چه دلیل هایی باید شما هزینه ی کمتری برای این کولر گازی پرداخت کنید .

در شهرهای مرزی همه ی کالاهایی که با قیمت های کم تری به فروش می رسند از این سه دسته خارج نمی باشند :

فرض کنید در تهران یک کولرگازی با برند X به قیمت 1,500,000 تومان عرضه می شود که قصد ما این است که همین برند را در مثال های زیر مقایسه کنیم .

1_ فروش لوازم اورجینالی که به صورت قاچاق وارد شده اند.

در توضیح این فروشندگان، ما پی به این موارد می بریم که آن ها با استفاده از راه ها و کالاهایی که دارند از نشان دادن غیر قانونی لوازمی مثل کولرگازی را به کشور وارد می کنند و به خاطر این که به جزء هزینه ی اصلی خرید و هزینه ی حمل و نقل آن هیچ هزینه دیگری پرداخت نکرده اند ،ولی دیگر وارد کنندگان با پرداخت کردن حق گمرک و واردات توانسته اند وارد کنند به همین علت است که آن ها هم برای اینکه پولشان سریع نقد شود هم به اصطلاح مشتری مداری یا جذب مشتری به قیمت کمتری محصولات را عرضه می کنند .

مثلا اگر همین کولر گازی در تهران 1,500,000 تومان به فروش برسد ، همین کولر گازی به قیمت بانه  1,200,000 تومان می باشد.

2_ فروش کالاهای اصلی که 50% تقلبی هستند.

بخش دوم فروشنده هایی می باشند که با تغییر دادن در ظاهر یک محصول ( کولر گازی تقلبی و ارزان ) قصد دارند آن محصول را به عنوان محصولی با کیفیت بیشتر به خریداران عرضه کنند با این کار آن ها یک جنس اصل را به مشتری می فروشند ولی این جنس فروخته شده در اصل همان جنسی که مشتری درخواست کرده است نمی باشد .

تصور کنید که شما از سایپا یک زانتیا خریداری کرده اید حال تصور کنید که این زانتیایی که شما خریداری کرده اید در ظاهر و از لحاظ بدنه یک زانتیا می باشد اما موتور پراید برای آن تعبیه شده باشد .

اگرمتوجه نشدید این دسته از فروشندگان چه کاری می کنند با خواندن این مثال حتما کاملا متوجه می شوید .

فرض کنید که شما قصد دارید یک کولرگازی ال جی اینورتر بخرید که قیمت آن در تهران معادل 1,500,000 تومان است اما وقتی که در این مراکز وارد می شوید می بینید که همان کولر گازی را با قیمتی معادل 1,200,000 تومان می توانید خریداری کنید اما چگونه ؟

کولر گازی تقلبی و ارزان

کولر گازی که شما قصد خریدش را دارید واقعا یک کولر گازی ال جی اصل می باشد اما اینورتر نیست و فروشندگان با زدن یک برچسب اینورتر بر روی آن کولر گازی را حدود 300 هزار تومان بالاتر به فروش می رسانند و این در حالی است که این کولرگازی اینورترنیست و با زدن یک برچسب خریدار هزینه ی بیشتری باید پرداخت کند . این هم یک راه دیگر برای فروختن این کولر گازی ها است یعنی کولر گازی 50% تقلبی !

3_ فروشندگان کولرگازی های 100% تقلبی

اما دسته ی سوم فروشنده هایی می باشند که کالاهای چینی را بدون هیچ برندی چه از راه های قانونی و چه از راه های غیر قانونی خریداری می کنند و بعد از اینکه این محصولات را وارد کردند برای آن ها کارتن و برچسب کولرگازی مشهور می زنند و با نام این کولرگازی ها آن ها را می فروشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تماس با ما » ۰۹۱۸۵۳۳۳۲۶۶