نوشته شده در 20 January 2018 / توسط admin
کولرگازی اینورتر جایگزین کولرگازی معمولی
به این صفحه امتیاز بدهید

کولرگازی اینورتر جایگزین کولرگازی معمولی

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که کولرگازی اینورتر و کولر گازی معمولی چه تفاوتی دارند؟ در ادامه ی این مطلب 5 مورد از مزیت های کولر گازی اینورتر( کم مصرف ) نسبت به کولرگازی عادی (اسپیلت ) را برای شما می گوییم. تا بدانید که کولرگازی اینورتر جایگزین کولرگازی معمولی می باشند و این انتخاب هوشمندانه مصرف برق شما را تا حد چشمگیری کاهش می دهد.

1_ سازگاری کولرگازی اینورتر با محیط زیست

بزرگترین تفاوت بین کولرگازی اینورتر معمولی این است که اسپلیت اینورتر سیستمی دارد که باعث می شود کمپرسور آن دارای سرعت متغایر باشد که تنظیم قدرت موتور با توجه به سنسوری که در اینورتر وجود دارد بر اساس دمای محیط می باشد. به همین علت باعث می شود مصرف برق کاهش یابد و در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد .

این در حالی می باشد که کمپرسور کولر گازی های معمولی سرعتش ثابت بوده و یا در حداقل یا حداکثر ترین حالت می تواند کار کند .

2_ صرفه جویی در هزینه

با توجه به اینکه اینورتر نحوه ی عملکرد پیچیده ای دارد ، در تمام مدت کمپرسورش با تمام ظرفیت خود کار نمی کند ، وقتی که سرعت آن پایین می باشد ، انرژی مورد نیاز کمتر است و همچنین مصرف برق شما هزینه اش کاهش پیدا می کند .

3_ صدای کمتر

به خاطر اینکه کولر گازی اینورتر کمپرسورش به طور مستمر خاموش و روشن نمی شود به جز اینکه مصرف برق کمتری دارد صدای کمتری هم از این کولر گازی به گوش می رسد چون هر بار که کولر گازی های معمولی استارت می شوند صدایی دوباره به دنبال خواهند داشت .

4_ افزایش طول عمر

نه تنها تکنولوژی اینورترها باعث این شده که سرما و گرمای این دستگاه با دوام تر باشد ، بلکه به خاطر اینکه استهلاک کمتری دارند، باعث می شوند که طول عمر قطعات کولر گازی افزایش یابد .

5_ افزایش سرعت در گرما و سرمایش در کولر گازی اینورتر

دلیل آخر این می باشد که کولر گازی اینورتر توانایی این را دارد که سریع تر از کولر های معمولی اتاق شما را سرد یا گرم کند . چون که در ابتدای شروع به کار ، کولر گازی اینورتر نسبت به کولر گازی های معمولی قدرت بیشتری مصرف می کند و زمانی که به دمای مورد نظر برسد قدرت و مصرف آن به شدت کاهش پیدا می کند که باعث می شود در مصرف برق صرفه جویی شود .

خرید کولرگازی اینورتر

کاربران گرامی وب سایت بانه به روز ، منتظر نظرات ارزشمند شما در مورد مقاله   ” کولرگازی اینورتر جایگزین کولرگازی معمولی ” هستیم ، همچنین در صورتی که قصد خرید کولرگازی بانه را دارید می توانید از طریق همین وب سایت اقدام کرده و سفارش خود با کارشناسان فروش ما ثبت کنید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تماس با ما » ۰۹۱۸۵۳۳۳۲۶۶