نوشته شده در 19 January 2018 / توسط admin
معایب و مزایای کولرگازی اینورتر
به این صفحه امتیاز بدهید

معایب و مزایای کولرگازی اینورتر

اگر شما قصد خرید کولر گازی دارید و به شما پیشنهاد شده که کولر گازی اینورتر خریداری کنید و شما هنوز مزیت ها و معایب این کولر گازی را نمی دانید با ما همراه باشید چون در ادامه ی مطلب می خواهیم به بررسی معایب و مزایای کولرگازی اینورتر بپردازیم . در پایان مطلب هر سوال یا ابهامی را داشتید در بخش نظرات می توانید آن را مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخ شما را بدهند .

تعریف کولر گازی اینورتر

کولرگازی اینورتر یک سیستم جدید در صنعت تهویه ی مطلوع می باشد که با کم کردن مصرف برق توانسته است گام بزرگی در پیشرفت در این عرضه بردارد البته این را هم باید گفت که در این زمینه معایب و مزایایی هم وجود دارد که مطمئنا با پیشرفت زمان قابل برطرف کردن می باشد .

در این آموزش ما به شرح دادن نحوه ی کارکرد کولر گازی اینورتر نمی پردازیم بلکه به بخشی از مزیت ها و معایب این سیستم به طور کلی خواهیم پرداخت .

البته قبل از اینکه هر توضیحی بدهیم باید بگوییم که اینورتر یک وسیله نمی باشد که روی کولر گازی نصب شده باشد ، بلکه باید گفت که اینورتر یک تکنولوژی می باشد که با قرار دادن یک سری سخت افزار و نرم افزار در کنار هم قابلیت استفاده را خواهد داشت.

به همین علت ممکن است بعضی از دوستان این سوال را داشته باشند که آیا کولرگازی های قدیمی را می شود کم مصرف کرد یا اینکه آن ها را اینورتر کرد ؟ که جواب این سوال خیر می باشد .

مزیت های  کولر گازی اینورتر

1 . مصرف کم برق

یکی از بزرگترین مزیت های این سیستم این می باشد که این کولرگازی در مصرف برق 30 تا 60 درصد صرفه جویی می کند .

2 . کم بودن صدای این دستگاه به نسبت مدل های قدیمی تر.

3 . زیبا بودن پنل های دستگاه و هماهنگ شدن با سیستم های روز دنیا مانند WIFI و…

عیب های  کولرهای اینورتر

1 . این کولرگازی نسبت به کولرهای قدیمی تر هزینه زیادی دارد که این افزایش هزینه از 20 تا 40 درصد قابل تغییر می باشد .

2 . چون که همه ی برنامه های صادر شده در این سیستم کاملا دیجیتال می باشد و مادر برد مرکزی آن ها را صادر می کند در صورتی که برای این بُرد هر نوع مشکلی بوجود بیاید امکان راه اندازی این سیستم به هیچ عنوان نیست .

3 . انحصار خدمات و قطعات توسط شرکت تولید کننده که اگر از شرکتی خریداری شود که در ایران خدمات پس از فروش مناسبی ندارد ، امکان اینکه برای تامین قطعات با مشکل روبرو شویم زیاد می باشد .

4 . برای اینکه این کولرگازی را تعمیر کنیم به تعمیر کاران متخصص نیاز است که علاوه بر تجربه داشتن به دانش فنی بالایی نیاز است .

در پایان امیدواریم که مقاله ” معایب و مزایای کولرگازی اینورتر ” برای شما مفید و موثر بوده باشد، در صورتی که قصد خرید کولرگازی بانه را دارید ، میتوانید از طریق وب سایت بانه به روز به بررسی کالای مورد نظر خود بپردازید و سپس سفارش خود را از طریق کارشناسان فروش ثبت نمایید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تماس با ما » ۰۹۱۸۵۳۳۳۲۶۶