نوشته شده در 30 March 2018 / توسط admin
نحوه ی محاسبه لوله مویی کولرگازی
3.9 | از 35 رای

محاسبه لوله مویی کولرگازی

اگرشما هم جز کسانی می باشید که برای انتخاب کردن و محاسبه لوله مویی کولرگازی مشکل دارید دانلود کردن این دفترچه نیز به شما کمک بسیاری می کند.

یکی از حساس ترین و دقیق ترین کارها برای همه ی تعمیر کاران لوازم برودتی کولرگازی و سرمایشی مثل یخچال فریزر ، کولر گازی و … انتخاب کردن لوله مویی مناسب ، در زمان بروز مشکل می باشد، چون لوله مویی چیزی است که اگر در انتخابش دقت نشود و درست آن را انتخاب نکنید ،در سرمایش و عملکرد قابل قبول دستگاه تاثیر می گذارد .

همچنین میزان دقیق قطر و اندازه ی لوله مویی خیلی مهم می باشد. چون حتی اگر یک سانت هم کوتاه یا بلند باشد در کارکرد سیستم می تواند تاثیر گذار باشد . پس همان طور که گفته شد انتخاب کردن آن کار حساس و سختی است و باید درانتخاب آن دقت و مهارت کافی داشته باشید .

یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه ی ساخت کمپرسور، نرم افزاری تهیه کرده است که برای محاسبه کردن اندازه ی لوله مویی کاربردی و مناسب است و به تعمیر کاران کمک بزرگی خواهد کرد.

نحوه ی استفاده از این نرم افزار

طریقه ی کار این نرم افزار به این صورت است که شما می توانید با نصب کردن آن ، داده های لازم را وارد آن کنید و برای سیستم خودتان مناسب ترین و بهترین لوله مویی را بدست آورید و دیگر نیازی به محاسبه کردن دستی ندارید .

پس بهترین کار این می باشد که از این نرم افزار استفاده کنید تا مشکلی برای سیستم شما به وجود نیاید و این نکته قابل ذکر است که این نرم افزار مخصوص کامپیوتر می باشد و این قابلیت را دارد که آن را بتوانید بر روی تبلت یا موبایل خود نصب کنید .

One response to “نحوه ی محاسبه لوله مویی کولرگازی”

  1. حمید طبرزدی

    اگر واقعا با وارد کردن اطلاعات کولرگازی به صورت دقیق طول و قطر لوله مویی را محاسبه کند عالی است

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تماس با ما » ۰۹۱۸۵۳۳۳۲۶۶