نوشته شده در 22 January 2018 / توسط admin
طرز کار کولرگازی های اسپلیت
3.5 | از 2 رای

طرز کار کولرگازی های اسپلیت

از امتیازات منحصر به فرد در اعمال تکنولوژی مدرن اینورتر در کولرگازی ها،علاوه بر بهینه سازی مصرف برق، هوایی بسیار پاک وتمیز برای کاربر فراهم می کند.اینورتر با تنظیم دور کمپرسور این کار را هماهنگ با نیاز محیط انجام می دهد. د این مقاله میخواهیم شما کاربران بانه به روز را با طرز کار کولرگازی های اسپلیت آشنا کنیم ، پس قبل از خرید کولرگازی بانه و بررسی قیمت کولرگازی بانه بهتر است تا بیشتر با انواع آن آشنا شوید .

در زمان خرید محصول با کارشناسان فروش کولرهای گازی اسپیلت مشورت نمایید و حتماً نسبت به ظرفیت دستگاه با محیط مورد نظر توجه نمایید.

طرز کار کولرگازی های اسپلیت

هنگامی که در فکر داشتن هوایی خنک و فضایی دلچسب در محیط خانه ی خود هستید، شرکت های تبلیغاتی و رسانه ها نظر شما را به کولرهای گازی اسپلیت جلب می نمایند.

ویژگی های بارز کولرهای گازی اسپیلت چه می باشد؟

اسپیلت یک دستگاه تهویه ی مطبوع هوا می باشد که شامل دو بخش داخلی یا همان پنل (Indoor) و یونیت خارجی یا همان موتور (Outdoor)   است .داخل پنل از یک سری صفحات فلزی یا ( فین) تشکیل شده که مایع مبرد (خیلی سرد ) از لابلای آنها عبور می کند. کاری که توسط موتور اوپراتور صورت می گیرد، مکش هوای اتاق و گردش هوا در اطراف فین ها می باشد. پس هوا در لابلای صفحات خنک می شود و در فضای اتاق پخش می شود.

مبرد سرمای خود را چگونه بدست می آورد؟

اما سوالی که در ذهن کاربران این کولرهای گازی اسپیلت پیش می آید این است که این مبرد سرمای خود را چگونه بدست می آورد؟ در اینجا باید گفت که مایع پس از خنک کردن هوای اطراف فین ها، افزایش دما پیدا کرده و تبدیل به گاز می شود که این گاز وارد یونیت خارجی یا همان موتور شده و پس از عبور از کمپرسور، افزایش فشار پیدا کرده و سپس وارد کندانسور شده و باعث از دست دادن دمای خود می شود و دوباره تبدیل به مایع می شود‌. این مایع ایجاد شده در مرحله ی بعد با عبور از لوله های مویین افت فشار پیدا کرده که بسیار سرد می شود و بعد از آن جهت خنک کردن هوای اتاق به سمت اوپراتور هدایت می شود.

ویژگی های کولرگازی اسپلیت ال جی

این کولرهای گازی اسپیلت علاوه بر داشتن سرمای قابل ملاحظه ، شادابی و طراوت را به فضاها و محیط ها به همراه دارد. از جمله ی محصولات پیشرو می توان به کولر گازی و اسپیلت های ال جی اشاره کرد که با داشتن پره های خاص در اوپراتور خود توزیع یکنواخت هوا در فضا را به همراه دارد. از دیگر مزایای کولرهای گازی اسپیلت  می توان به داشتن ظاهری زیبا اشاره کرد و همچنین از بین بردن مواد آلرژی زا، گرد وغبار، ویروسها و باکتریها و بوهای ناخوشایند نیز از ویژگیهای بارز این کولرهای اسپلیت ال جی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تماس با ما » ۰۹۱۸۵۳۳۳۲۶۶