نوشته شده در 21 January 2018 / توسط admin
چگونه کولر گازی را ریست کنیم؟
4.3 | از 9 رای

آموزش کامل نحوه ی ریست کردن کولرگازی

ریست کردن کولرگازی : در صورتی که کولرگازی ما دچار مشکل باشد یا تنظیماتش بهم بریزد می توانیم کولر گازی را ریست کنیم ، در این صورت ابتدا باید اول  کولر گازی را خاموش کنیم و بعد از آن از قسمت فیوز اصلی ، برق اصلی کولر گازی را قطع کنیم .

همچنین باید به این توجه کنیم که برق کولر گازی حتما قطع شده باشد و اما در صورتی که فیوز مینیاتوری کولرگازی ما قابل شناسایی نباشد ، می توانیم برق اصلی واحد را نیز قطع کنیم .

و در مرحله ی بعد ، وقتی این کار را انجام دادیم باید ریموت کنترل کولرگازی را از باطری اش جدا کنیم و به مدت 15 دقیقه صبر کنیم .

ریست کردن کولرگازی

می توانیم بعد از اینکه این مدت طی شد ، برق کولرگازی را نیز مجددا وصل کنیم و همچنین باطری ریموت کنترل را جا بزنیم. با این کاری که انجام می دهیم کاملا مادربرد اصلی و تنظیمات کولر گازی را ریست می کنیم و سپس به حالت اولش در می آوریم .

اکنون ما کاملا آموزش ریموت کنترل را یاد گرفته ایم و با استفاده از آن می توانیم نحوه ی تنظیم کردن برنامه های کولرگازی را انتخاب کنیم و آن را در حالتی که بهتر و مناسب تر است قرار بدهیم .

اگر ما بعد از انجام این کار باز هم به مشکل بر خورد کردیم و در فصل سرد و گرم کولرمان بازدهی مناسبی نداشته باشد وهمچنان دچار مشکل شود ، باید حتما با تعمیرگاه تخصصی کولرگازی تماس داشته باشیم و مشکلمان را با آن ها در میان بگذاریم.

همچنین در صورتی که متوجه شدیم ریموت کنترل کولرمان خراب شده است، بهتر است به دفترچه و صفحه ی خرید ریموت کنترل مراجعه کنیم و در صورتی که قابل تعمیر نبود ، برای خریدن یک ریموت کنترل جدید اقدام کنیم تا مشکل برطرف شود .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تماس با ما » ۰۹۱۸۵۳۳۳۲۶۶