نوشته شده در 3 May 2018 / توسط admin
چند نکته برای استفاده از کولرگازی
5 | از 1 رای

استفاده از کولرگازی » سیستم های خنک کننده در زندگی های امروزه  بسیار کاربردی، مفید و البته پر هزینه و گران قیمت هستند و همچنین در جهت آسایش و راحتی خانواده ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این رو رعایت یک سری نکات در جهت حفظ و نگه داری این سیستم های خنک کننده (با عملکردی سرمایشی و گرمایشی ) ضروری است.ما در اینجا به چند نکته جهت حفظ و نگهداری از کولرگازی برای شما شرح خواهیم داد . با بانه به روز همراه باشید :

چند نکته برای استفاده از کولرگازی

یکی از نکاتی که باید قبل از نصب و اجرای کولرهای گازی رعایت شود، مسئله ی جریان برق مورد استفاده ی کولر گازی است. بهتر است جریان برق به طور مستقیم از طریق فیوز برقرار شود، در نتیجه این امر علاوه بر کاهش فشار بر روی سیم برق، از گرم شدن سیم هم جلوگیری خواهد کرد ، در صورتی که در محل کار و یا منزل می خواهید از چندین کولر گازی به طور همزمان استفاده کنید، سعی کنید برای کاهش مصرف برق، برای فضا هایی که امکان پذیر است، کولر آبی نصب کنید.

میزان مصرف برق

دمای مطلوب برای فضای اتاق، دمای 18 درجه است. البته توجه داشته باشید که، میزان مصرف برق کولرهای گازی به عواملی همچون محل نصب کولر، ظرفیت کولر، مساحت، دما و میزان رطوبت هوا در محیط بستگی دارد.

سیستم های خنک کننده معمولاً در فضا هایی با رطوبت بالا کاربرد بیشتری دارند. توصیه می‌شود برای بهینه سازی مصرف انرژی تا حد امکان از کولر های آبی استفاده کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تماس با ما » ۰۹۱۸۵۳۳۳۲۶۶