نوشته شده در 24 February 2018 / توسط admin
ارور کولرگازی های تراست کد خطای مدل های اسپیلت تراست Trust
4.8 | از 6 رای

ارور کولرگازی های تراست کد خطا زبان سیستم شماست. در هر قسمت از دستگاه شما اگر مشکلی بوجود بیاید که بُرد دستگاه توانایی تشخیص آن را داشته باشد آن مشکل را از طریق یک سری کد یا پیغام خاص به شما اطلاع می دهد تا شما برای رفع آن مشکل اقدام کنید .

ارور کولرگازی های تراست و راه حل برطرف کردن آنها

هر سیستمی یک مشکل را به شما اطلاع می دهد و این به شرکت سازنده و مدل سیستم شما بستگی دارد . شرکت های سازنده با هم تفاوت دارند بعضی از سیستم ها با نمایش دادن حروف و عددها روی نمایشگر شما را آگاه می کنند و یک سری هم با چراغ هایی که روی دستگاه دارند منظور خود را به کاربر می رسانند .

روش برطرف کردن ارور کولرگازی های تراست

اولین قدمی که باید برای برطرف کردن ارور کولرگازی های تراست انجام دهید این است که باید به دفترچه ی راهنما یا سرویس منوال سیستم دسترسی پیدا کنید تا معنی و مفهوم این کدها را متوجه شوید و بعد اقدام به حل کردن مشکل کنید .

بعد از این که به معنی کد خطا پی بردید و متوجه ی آن شدید این را بدانید که همه ی کد خطاها به صورت تقریبی عیب سیستم شما را نشان می دهند و شما باید کاملا سیستم را چک کنید تا به ایراد آن به طور دقیق پی ببرید .

برای این که کد خطاها را برطرف کنید باید تخصص کافی ومهارت در زمینه ی تعمیر کردن و سرویس دستگاه داشته باشید اگر تخصص کافی ندارید اقدام به این کار نکنید چون هم ممکن است به خودتان آسیب برسانید هم این که نتوانید مشکل دستگاه را حل کنید .

نکته : در موارد زیادی به علت اختلال در بُرد سیستم کد خطایی می دهد پس قبل از این که هر کار دیگری انجام بدهیم اول باید سیستم را ریست کنیم ، برق اصلی کل سیستم را قطع کنیم و دوباره وصل کنیم . در خیلی از موارد با ریست کردن سیستم کد خطا یا ارور برطرف می شود و دستگاه به کارش ادامه می دهد .

اما باید توجه داشته باشید در صورتی که کد خطا دوباره ظاهر شود ممکن است برد دستگاه دچار مشکل شده باشد و یا سیستم مشکلی داشته باشد .

در اولین فرصت برای تعمیر کردن سیستم اقدام کنید تا آسیب کمتری به سیستم وارد شود .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

تماس با ما » ۰۹۱۸۵۳۳۳۲۶۶